Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys

  • 74 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Maar 450 meter van van het metrostation Elverson Road, ligt Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys Londen van 74 m² in het woongebied van Londen, op ongeveer 6 minuten wandelafstand van Former Church of Transfiguration. Dit appartement voor 6 personen heeft een patio en biedt accommodatie op 2 km van Greenwich.

In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

De accommodatie biedt een complete keuken naast een oven en een vaatwasser.

Het 2-slaapkamer appartement bevindt zich in de wijk Lewisham in Londen, op 15 minuten rjden vanaf de Globe Theatre. Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys ligt binnen 750 meter wandelafstand van de stadspoor Deptford en op 6 km van het museumschip HMS Belfast. Lewisham busstation ligt niet ver van de 2-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys Londen
2Bed, 2 Bathroom Luxury Appartment Close To Central London With Park Views
Mobiele prijsaanbieding

2Bed, 2 Bathroom Luxury Appartment Close To Central London With Park Views

656 m van de accommodatie
USD 185 USD 167
per nacht
Beautiful 2 Bedroom Flat Next To London'S Georgeous Blackheath Park!
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful 2 Bedroom Flat Next To London'S Georgeous Blackheath Park!

1.2 km van de accommodatie
USD 187 USD 168
per nacht
Luxury Waterside Flat
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Waterside Flat

5.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
3.3 km van de accommodatie
USD 259 USD 233
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    13 km

    Treinstations

    Lewisham Train Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys gelegen?
      Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys is in de wijk Lewisham in Londen gesitueerd, op 2 km van Greenwich.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys?
      Populaire plekken in de buurt van Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys zijn onder andere de Globe Theatre, Greenwich, het museumschip HMS Belfast.
    • Hoeveel kost het om bij Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys te verblijven?
      Een overnachting in Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys kost £342.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Ja, het appartement biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys?
      Restaurants in de buurt van Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys zijn onder andere Number 57 en Middleton Deli restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys?
      Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys meet 74 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    13 km

    Treinstations

    Lewisham Train Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Beautiful 2 Bed Terrace Flat Close To Greenwich - Pass The Keys Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten